1401 bn Bussum

Burgemeester s'Jacoblaan 49

Vraagprijs: € 1.795.000,- kosten koper

Omschrijving

Op een waanzinnig mooie plek in het prachtige Brediuskwartier staat deze prachtige en karakteristieke 2/1 kapwoning. De eigenaren hebben hier 10 jaar met veel plezier gewoond en hun gezin zien opgroeien en (deels) uitvliegen. Nu zullen zij met mixed feelings deze, voor hen geliefde plek, verlaten voor een nieuw avontuur....

lees verder

Kenmerken

  • Soort object Woonhuis
  • Bouwjaar 1928
  • Woonoppervlakte 280m²
  • Aantal kamers 8
Meer kenmerken

In de buurt

Bekijk meer op de kaart

Wijk statistieken

  • Burgelijke staat
    Gehuwd
    Ongehuwd
    Gescheiden
    Verweduwd
  • Leeftijd in gemeente
    0 - 15 jaar
    15 - 25 jaar
    25 - 45 jaar
    45 - 56 jaar
    65+ jaar
  • Gezinnen met kinderen
    Gehuwd
    Ongehuwd
    Gescheiden

Omschrijving

Op een waanzinnig mooie plek in het prachtige Brediuskwartier staat deze prachtige en karakteristieke 2/1 kapwoning.

De eigenaren hebben hier 10 jaar met veel plezier gewoond en hun gezin zien opgroeien en (deels) uitvliegen. Nu zullen zij met mixed feelings deze, voor hen geliefde plek, verlaten voor een nieuw avontuur.

Want dat deze plek fantastisch is kan men niet omheen. De 2/1 kapwoning is gelegen aan een lommerrijke laan midden in het gewilde Brediuskwartier. Het Brediuskwartier is een bekende en zeer geliefde buurt; rustig, statige huizen, gemoedelijke sfeer en alle voorzieningen zoals winkels, scholen en sportgelegenheden om de hoek. Ook de uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol, Amersfoort en Utrecht zijn snel en gemakkelijk te bereiken. Liever met de trein, ook geen probleem. Het NS-Station Naarden-Bussum ligt op enkele fietsminuten met snelle en directe verbinding naar Amsterdam, Schiphol en Utrecht. Niet voor niets is deze wijk aangemerkt als Rijks Beschermd stads- en dorpsgezicht.

Deze villa heeft een indrukwekkende buitenzijde. Met een smaakvol ontwerp met karakteristieke elementen zoals overstekken, erkers en glas in lood. De royale voor-, zij- en achtertuin is voorzien van meerdere terrassen en uiteraard mag een oprit en garage niet ontbreken. Ook de binnenzijde is wat je wil: een ruim woonoppervlak (280 m²), maar liefst 5 slaapkamers, 2 badkamers, kelder en dit alles heeft een mooie verdeling over de woonlagen. De villa is verder modern, goed geïsoleerd, maar wel nog met behoud van veel prachtige stijlkenmerken zoals paneel- en en-suite deuren met glas in lood!

Kortom: Dé ideale villa op Dé ideale plek!

INDELING:
Begane grond:
• Overdekt entree, vestibule met garderobe, direct gevolgd door een ruime hal met zwart-wit geblokte marmeren
vloer en toilet met fontein.
• De heerlijk lichte woonkamer is voorzien van veel raampartijen, een erker, visgraad parketvloer, vaste kasten en
een haard.
• Via de prachtige en-suite schuifdeuren kom je in de royale eetkamer, eveneens met grote raampartijen en vaste
kasten, plus openslaande deuren naar de tuin.
• De moderne keuken met vloerverwarming en gezellig schiereiland grenst aan de eetkamer en is van alle
gemakken voorzien, zoals een wijnklimaatkoelkast, Quooker, Amerikaanse koelkast, oven, vaatwasser, een 5-
pits gaskookplaat en een fraai weggewerkte afzuigkap.
• Vanuit de keuken is eveneens de heerlijke tuin te bereiken via de openslaande deuren of tuindeur.

Eerste verdieping:
• Vanuit de hal bereik je via de mooie bordestrap de eerste verdieping.
• De ruime overloop geeft toegang aan drie zeer ruime slaapkamers waarvan 2 met eigen balkon.
• Separaat toilet met fontein.
• Zeer complete badkamer: met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel (met meubel) en een designradiator.

Tweede verdieping:
• Vanuit de overloop bereik je de tweede verdieping, alwaar een ruime voorzolder.
• Aan de achterzijde bevinden zicht de vierde en vijfde slaapkamer met dakkapel.
• De tweede badkamer is vanuit de voorzolder toegankelijk en deze is voorzien van een douche, wastafel, derde toilet en de wasmachine/droger opstelling.
• Via de vlizotrap bereik je de vliering, waar veel bergruimte is. Ook zit daar de C.V.-ketel.

Buitenruimte en garage:
De voor-, zij- en achtertuin heeft een beschutte ligging. Er zijn 3 terrassen om in de zon of schaduw van de tuin te genieten, samen te eten en met vrienden een borrel te drinken. Op de oprit kunnen gemakkelijk 2 auto’s staan. De garage, met een afmeting van 27 m2, heeft naast de openslaande deuren ook aan de zijkant een toegangsdeur en is voorzien van elektra en een vliering, ideaal voor het opbergen van spullen! Eventueel ook een mooie ruimte om een auto in te stallen en/of atelier, werkruimte.

In het kort:
– Perceeloppervlakte 575 m², eigen grond en 280 m² wonen
– Bouwjaar: 1927
– CV-ketel Nefit Topline HCR 30 CW 6 uit 2016
– Grotendeels voorzien van dubbel glas
– Dak vernieuwd en geïsoleerd in 2011, vloer geïsoleerd in 2013
– Energielabel C
– Centrale ligging ten opzichte van centrum, uitvalswegen, scholen, sportaccommodaties en natuur
– Oplevering in overleg
– Bekijk ook de woningvideo en 360-graden-foto’s, de uitgebreide brochure is direct te downloaden via nienaber.nl en funda.nl

Nieuwsgierig? Maak gerust een afspraak. Onze specialist voor deze woning is Ewoud Rehe (RM-RT). Hij laat u de woning met veel plezier zien. Nog beter is om tijdens deze afspraak uw eigen (NVM) aankoop makelaar mee te nemen.

Dit object is met de grootste zorgvuldigheid ingemeten, volgens de Meetinstructie Gebruiksoppervlakte Woningen (NEN 2580). De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Alle verstrekte gegevens zijn met zorg samengesteld en ons inziens uit betrouwbare bron afkomstig. Ten aanzien van de juistheid ervan kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden. Alle door ons verstrekte informatie is geheel vrijblijvend en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Kenmerken

  • Status Verkocht
  • Prijs Vraagprijs: € 1.795.000,- kosten koper
  • Aanvaarding In overleg
Bouwvorm
  • Soort object Woonhuis
  • Soort woonhuis Villa, Twee onder een kapwoning
  • Bouwvorm Bestaande bouw
  • Bouwjaar 1928
  • Dak Samengesteld dak  (Pannen)
Oppervlakten
  • Woonoppervlakte 280 m²
  • Inhoud 1016 m³
  • Perceel 575 m²
Indeling
  • Aantal kamers 8 kamers
  • Aantal badkamers 2 badkamers
  • Badkamervoorzieningen Toilet, douche, wastafel, wasmachineaansluiting, ligbad, douche, dubbele wastafel
  • Aantal woonlagen 5 woonlagen
  • Voorzieningen Alarminstallatie, buitenzonwering, rookkanaal, natuurlijke ventilatie
Buitenruimte
  • Ligging Aan rustige weg, in woonwijk
Berging
Parkeren
  • Parkeergelegenheid Op eigen terrein
  • Garage Vrijstaand steen
  • Voorzieningen Elektra, vliering
  • Oppervlakte 27
Energie
  • Energieklasse C (verloopt 25-10-2032)
  • Isolatie Dakisolatie, vloerisolatie, grotendeels dubbelglas
  • Warmw ater Cv ketel
  • Verwarming Cv ketel, open haard, vloerverwarming gedeeltelijk
  • Brandstof C.V.-Ketel Gas
  • Bouwjaar C.V.-Ketel 2016
  • Eigendom C.V.-Ketel Eigendom

In de buurt

Selecteer de filters om te zien wat er in de buurt te vinden is.

    Statistieken

    • Burgelijke staat
      Gehuwd
      Ongehuwd
      Gescheiden
      Verweduwd
    • Leeftijd in gemeente
      0 - 15 jaar
      15 - 25 jaar
      25 - 45 jaar
      45 - 56 jaar
      65+ jaar
    • Gezinnen met kinderen
      Gehuwd
      Ongehuwd
      Gescheiden
    • Leeftijd buurtbewoners
      0 - 15 jaar
      15 - 25 jaar
      25 - 45 jaar
      45 - 56 jaar
      65+ jaar
    • Bewoners Bredius-Oost
      Man
      Vrouw

    Brochure download

    Selecteer de gewenste documenten om ze te downloaden

    Direct reageren op deze woning?

    Wacht niet langer en plan direct een bezichtiging met onze woonmakelaar.

    close

    Reageren op deze woning

    Vul uw gegevens in en wanneer het u uitkomt om langs te komen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.