Omschrijving
***Due to high interest, we no longer schedule appointments ***
Op een uitstekende locatie in het aantrekkelijke centrum én aan het vaarwater “Smal Weesp” gelegen drie-kamer-appartement (71 m²) met balkon op het zuiden (7 m²) en berging (8 m²) in een kleinschalig goed onderhouden appartementencomplex uit 1991.
Het appartement op de derde woonlaag heeft een fijne indeling met onder andere een aangename woon-/eetkamer met erker op het zuiden en prachtig zicht op het centrum en het “Smal Weesp”.
Het gebouw heeft een verzorgde gemeenschappelijke binnentuin en is voorzien van een lift en gemeenschappelijke fietsenstalling.
Gelegen op loopafstand van alle centrumvoorzieningen zoals winkels en horecagelegenheden. Het NS-station met haar gunstige en snelle verbindingen (Amsterdam CS slechts 12 minuten en Schiphol slechts 22 minuten) ligt eveneens op loopafstand. In de directe nabijheid bevinden zich uitvalswegen richting o.a. Amsterdam, Utrecht en Hilversum.
INDELING:
Via de centrale afgesloten en overdekte toegang, langs de brievenbussen en de intercom, kan het op de tweede verdieping gelegen appartement met zowel de lift, als met het trappenhuis worden bereikt.
Entree (de meterkast bevindt zich buiten rechts van de voordeur), hal voorzien van de garderoberuimte, intercom en toilet met fontein, ruime woon/eetkamer met erker welke is voorzien van grote raampartijen (zuid/veel licht/fijn uitzicht). Open keuken met een keramische kookplaat, oven, smalle vaatwasmachine en koelkast. Hoofdslaapkamer met entree naar het balkon, tweede slaapkamer, berging met de CV-ketel en de wasmachine en droger (beide aanwezig).
Vanuit de woonkamer en de hoofdslaapkamer toegang tot het zonnig gelegen balkon (7 m²) op het zuiden, vanwaar een uniek uitzicht op het vaarwater “Smal Weesp” en het historische stadscentrum van Weesp.
De eigen berging (8 m²) alsmede de algemene fietsenstalling bevinden zich in het souterrain.
OVERIGE:
– Beschikbaar per maandag 02 oktober 2023;
– Huurovereenkomst voor maximaal twee jaar;
– Waarborgsom twee maanden huur;
– Huisdieren alleen toegestaan na overleg;
– Roken is in de woning niet toegestaan;
– Indien gewenst kan van de op de foto’s aanwezige meubels gebruik worden gemaakt (inbegrepen). Indien u alleen bepaalde meubels wenst te gebruiken of het appartement juist ongemeubileerd wil huren is dat ook mogelijk (huurprijs blijft hetzelfde).
– Wasmachine en droger aanwezig (goede staat, worden geen reparaties aan uitgevoerd/niet t.z.t. vervangen);
– Huurder dient het huishoudelijk reglement en een huurdersverklaring van de VvE te ondertekenen;
– Inclusief servicekosten, exclusief gas, elektra, water en gemeentelijke gebruikersbelastingen;
– Huurder is verplicht een inboedelverzekering af te sluiten;
– Verhuurder is gerechtigd de woning eens per kwartaal, op afspraak, te betreden voor een controle op de naleving van het omschreven gebruik (standaard, wettelijk, recht voor verhuurders om ongewenste praktijken tegen te gaan);
– Bij belangstelling graag de volgende documenten overleggen: legitimatiebewijs, inkomensgegevens (zoals bijvoorbeeld twee recente loonstroken, recente werkgeversverklaring en de arbeidsovereenkomst);
– Voorbehoud gunning verhuurder;
– Een parkeervergunning kost € 50/jaar, ruim voldoende parkeergelegenheid.