Omschrijving
ROYAAL WONEN OP DE AMSTERDAMSE GRACHTENGORDEL!
Geweldig 3 kamer appartement gelegen op de eerste verdieping van een Rijksmonumentaal pand uit 1700 waarvan de fundering is vernieuwd aan de Keizersgracht met een prachtig uitzicht over de sprookjesachtige en levendige gracht en een oase van rust aan de achterzijde.
ENTREE
De hardstenen trap biedt toegang tot het gemeenschappelijke trappenhuis van de 2 appartementen. De entree van dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping.
LEVEN & KOKEN
Klassieke elegantie komt hier samen met moderne luxe: de indrukwekkende plafondhoogte van ca. 4 meter en de openhaard (authentieke schouw) geven een royaal gevoel en brengen je terug naar de tijd waarin dit prachtige pand nog als pakhuis haar functie vervulde. De drie raampartijen aan de voorzijde bieden uitzicht over de gracht die er elk seizoen weer betoverend uitziet. Deze eerste verdieping maakt dat je in verbinding staat met de gracht. De woning is voorzien van een statige visgraatvloer met moderne zwarte bies.
Aan de achterzijde van de woonkamer, grenzend aan het lichthof, met 2 raampartijen bevindt zich de moderne keuken uit 2016 in donkere kleurstelling en is voorzien van moderne Miele inbouwapparatuur en een stoer natuurstenen werkblad. Dé plek om gezellig met vrienden te borrelen en dineren.
SLAPEN & BADEN & BUITENLEVEN
De hal voorzien van separaat toilet en authentieke fontein, bieden toegang tot het achterhuis met de twee (slaap) kamers en de badkamer.
De eerste slaapkamer doet momenteel dienst als kledingkamer en is voorzien van inbouwkasten. Ook geeft deze kamer toegang tot de badkamer welke in 2016 is gemoderniseerd. Door het lichthof en de vele raampartijen aan zowel de voor-als de achterkant, schijnt ook hier veel licht naar binnen.
De trap geeft toegang tot de bovengelegen verdieping. De fijne slaapkamer, met de oude balkenconstructie nog in het zicht, grenst aan het dakterras. De volgende (buiten)trap, brengt je naar het bovengelegen dakterras: een oase van rust in het bruisende hart van Amsterdam.
LOCATIE
Het 3-kamer appartement is gelegen aan één van de mooiste 4 grachten van Amsterdam. Te midden van de Negen Straatjes, het Werelderfgoed van Unesco. Op loopafstand vindt u de musea, vele restaurants en winkels.
EIGENDOMSSITUATIE
De woning is gelegen op eigen grond.
APPARTEMENTSRECHT
Het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de eerste verdieping en in het achterhuis op de eerste en tweede verdieping, met buiten gelegen tussen het voorhuis en achterhuis alsmede op de tweede verdieping op het achterhuis, plaatselijk bekend als Keizersgracht 262-I, te 1016 EV Amsterdam, kadastraal bekend gemeente Amsterdam sectie E complexaanduiding 10583-A appartementsindexnummer 2, uitmakende het één/vijfde (1/5e) onverdeeld aandeel in de gemeenschap.
VERENIGING VAN EIGENAREN
De Vereniging van Eigenaren bestaat uit 3 leden. Recent is het schilderwerk gedeeltelijk aan de buitenzijde gedaan. Het reserve is ca euro 1.500 en de maandelijkse servicekosten voor dit appartement bedragen € 50.
BIJZONDERHEDEN
– Fundering vernieuwd in 2001
– Eigen grond
– Pand gerenoveerd in 2002/2003
– Keuken 2016
– Badkamer 2016
– Schilderwerk buitenzijde 2023 gedeeltelijk bijgewerkt
– Actieve Vereniging van eigenaren
– Servicekosten ca. € 50 per maand
– Rijksmonument
Het appartement heeft een eigen videophone-systeem voor het met beeld op afstand bedienen van de voordeur.