Omschrijving
Villawijk Trompenberg (beschermd stads-/dorpsgezicht), ruim perceel van 2.111 m², optimale privacy, vrijstaand bijgebouw, verwarmd buitenzwembad, uitgestrekt bos-en heidegebied op een minuut loopafstand, nabij tennisclub “Het Melkhuisje” ….. zomaar enkele kenmerken van deze unieke in 1976 gebouwde vrijstaande villa midden in het groene Trompenberg.
Met trots presenteren wij u deze villa die niet in een paar worden beschreven kan worden en daarom echt van binnen en buiten gezien moet worden.
De Mozartlaan is een lommerrijke laan met in de directe omgeving het Spanderswoud en het Corversbos, maar ook de Gooise hei en de Loosdrechtse Plassen zijn snel bereikt.
Met (internationale) scholen, winkels en sportaccommodaties in de nabijheid, uitvalswegen richting Amsterdam (A1) en Utrecht (A27) op enkele autominuten afstand en NS-stations op fietsafstand, is dit een ideale plek om te wonen.
De globale indeling is als volgt
Begane grond:
• overdekt entree, hal met garderobe en toilet
• ruime living met aansluitend de eetkamer
• woonkeuken met inbouwapparatuur en bijkeuken, beide met toegangsdeur naar buiten
• grote werkkamer
Eerste verdieping:
• overloop
• slaapkamer met vaste kasten annex badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet
• tweede slaapkamer, eveneens met eigen badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet
• derde slaapkamer annex kleedkamer
Buitenruimte en garage:
• (overdekt) zwembad
• sproei-installatie uit eigen bron
• garage met toegang tot het souterrain
• berging met vliering
Bijzonderheden:
• unieke locatie in villawijk Trompenberg
• ruim perceel van 2.111 m²
• woonoppervlak ca. 228 m²
• bosrijke omgeving
• nabij alle voorzieningen
• ruime oprit voor het parkeren van meerdere auto’s
• garage voor 2 auto’s
• optimale privacy in de zeer groene en met zorg onderhouden tuin
• verwarmd buitenzwembad
• bijgebouw met veel mogelijkheden
Nieuwsgierig naar deze unieke woning? Onze specialisten voor deze woning zijn Ewoud Rehe en Marike van Kaam. Wij maken graag tijd vrij voor een uitgebreide rondleiding. Nog beter is om tijdens deze afspraak uw eigen (NVM) aankoop makelaar mee te nemen.