Omschrijving
Royale vrijstaande villa met extra bouwperceel voor de bouw van nog een vrijstaande villa
Direct grenzend aan het Goois Natuurreservaat Laapersveld ligt dit prachtige vrijstaande landhuis met dubbele garage en diverse waterpartijen, waaronder een grote zwemvijver. Het buitengewoon lichte landhuis heeft een woonoppervlak van maar liefst 462 m2 en een dubbele garage met plaats voor meerdere auto’s. De villa is omstreeks 1913 onder architectuur gebouwd. Sinds de bouw, nu dus circa 110 jaar geleden, heeft het huis 3 of 4 eigenaren gekend. Hieruit blijkt wel hoe bijzonder het is om hier te mogen wonen. De villa staat bekend onder de naam “Villa Hingst-De Clercq”, vernoemd naar de opdrachtgevers voor de bouw in 1913.
Het totale perceel van 6.526 m² bestaat uit meerdere kadastrale percelen. Het perceel plaatselijk bekend als Zandweg 2 heeft een woonbestemming met daarin nog een bouwvlek voor de bouw van een vrijstaande villa. Dit perceel grenst direct aan beschermd natuurgebied.
Het landhuis heeft een zeer ruim woonoppervlak en beschikt onder andere over een royale hal met prachtig trappenhuis, kelder, ruime woonkamer met open haard en schuifpui, eetkamer, twee werk-/hobbykamers, woonkeuken en bijkeuken.
Op de eerste verdieping 5 in grootte variërende slaapkamers, waarvan 1 met groot balkon. De badkamer met ligbad en wastafel is zowel vanaf de overloop als vanuit twee slaapkamers bereikbaar. Voorts een tweede badkamer met douche, wastafel en aansluiting voor wasapparatuur, welke bereikbaar is vanaf de overloop en vanaf een slaapkamer. Op de verdieping zijn verder nog een separaat toilet alsmede een bergkast.
De tweede verdieping biedt naast de nodige bergruimte ook alle mogelijkheden voor het creëren van meerdere slaapkamers en een badkamer.
De dubbele garage annex berging heeft een oppervlak van 101 m² en biedt daarmee ruimte aan meerder auto’s.
Aan de achterzijde grenst het perceel direct aan het Gooi Natuurreservaat Laapersheide. Door het ruime perceel biedt het een optimale mix van groen, rust, privacy en ruimte. Voorzieningen als het centrum, scholen, sportvoorzieningen, station en uitvalswegen liggen in de nabijheid.
Bouwmogelijkheden:
Uniek zijn de bouwmogelijkheden op het tweede perceel. Dit perceel heeft een oppervlak van 2.510 m² en heeft een eigen adres, te weten Zandweg 2. Dit perceel biedt de mogelijkheid tot het bouwen van een vrijstaande villa. Volgens het vigerende bestemmingsplan “Utrechtseweg 93” is er een bouwvlek van ongeveer 300 m² met een bouwhoogte van 10 m en een goothoogte van 6 m. Voor de exacte “bouw” mogelijkheden verwijzen wij u naar de gemeente Hilversum en het bestemmingsplan.
Bijzonderheden:
• zeer royale villa op een unieke locatie
• onder architectuur gebouwd
• dubbele garage voor meerdere auto’s
• in 2013 is de gehele dakbedekking vernieuwd met hoogwaardige leien
• tweede perceel met eigen adres en met ruime bouwvlek
• zeer veel privacy, groen en ruimte
Kortom, zowel de woning als het perceel bieden geweldige mogelijkheden.
Nieuwsgierig? Maak gerust een afspraak. Onze specialist voor deze woning is Ewoud Rehe (Register Makelaar Register Taxateur). Wij laten u de woning met veel plezier zien. Nog veel beter is om tijdens deze afspraak uw eigen (NVM) makelaar mee te nemen.